کشتی فرنگی قهرمانی جهان/مردانی، الیاسی، قادریان و قوره جیلی حریفان خود را شناختندبه گزارش دوشنبه شب ایرنا، رقابت های چهار وزن 59، 66، 80 و 130 کیلوگرم پیکارهای کشتی فرنگی قهرمانی سال 2017 جهان فردا (سه شنبه) از ساعت 12:30 امروز (دوشنبه) به وقت ایران در سالن 20 هزار نفری «آکورهتل آرنا» شهر پاریس برگزار می شود.
در وزن 59 کیلوگرم که 30 نفر حضور دارند مهرداد مردانی در دور نخست با فیروز توختایف از ازبکستان کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور بعد با برنده همت رستم از ترکیه و دیچر تورو کاستاندا از کلمبیا مبارزه خواهد کرد.
در گروه مردانی یون وون چول قهرمان جهان از کره شمالی حضور دارد.
در وزن 66 کیلوگرم محمد الیاسی در دور اول به مصاف سوسلان داوروف دارنده مدال نقره بازی های اروپایی و برنز اروپا از بلاروس می رود و در صورت پیروزی مقابل وی در دور دوم با برنده کریستوپاس سیلویا از لیتوانی و کنستانتین استاس از بلغارستان کشتی می گیرد. در این وزن 36 نفر به روی باسکول رفته اند که در گروه الیاسی آلمات کبیسبایف دارنده مدال نقره و برنز جهان از قزاقستان حضور دارد.
در وزن 80 کیلوگرم که 29 نفر حضور دارند، یوسف قادریان در دور اول با ماکسیم مانوکیان از ارمنستان روبرو می شود و در صورت شکست این حریف در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان پیتر نواک از چک و بیوربرگ از سوئد خواهد رفت.
در وزن 130 کیلوگرم شهاب قوره جیلی در دور نخست با مورات رومانوف از قرقیزستان پیکار می کند و در صورت گذر از سد این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان لورنتز از فرانسه و هیکی نابی از فنلاند کشتی می گیرد. در این وزن 27 نفر حضور دارند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
شبد**ورزشی**1067**1010
خبرنگار: رضا رمضانی**انتشار:حسن معظمیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید